פריט ידע הוראות הגעה

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אתם מוזמנים לאירוע חשיבה בדואלוג ולא בטוחים איך הכי טוב להגיע - כאן תמצאו את כל הפרטים.

הכתובת: הנגב 5, תל אביב

הגעתם? תדפקו על דלת ברזל אפורה עם מדבקה קטנה של השועל של openfox:

ברוב שעות היום ניתן למצוא חניה בכחול לבן ברחוב הנגב או ברחובות הסמוכים לו - השרון, השפלה והגליל. במידה ואין חניה בכחול לבן ניתן לחנות בחניון שנמצא בפינת רחוב השרון ורחוב הנגב בעלות של 30 ש״ח ליום בכתובת הזו: https://goo.gl/maps/vUbLBwuK8MsQB38H6 (נוסעים עד סוף רחוב השרון, ואז פונים ימינה והחניון משמאל. התשלום במזומן או בביט). שימו לב שהעלות לחניה יומית נמוכה יותר מהעלות של חניה בכחול לבן ליום שלם.

המקום נמצא במרחב הליכה של בערך 15 דקות מתחנת רכבת ההגנה. לנוהגים ניתן לקחת קורקינט להשכרה ולהגיע תוך דקות ספורות. ניתן להגיע מהרכבת ברגל, אנו ממליצים ללכת בדרך הארוכה (רחוב לבנדה > הרכבת > מעבר להנגב בבנק הפועלים מאחר והרחובות בין הרכבת אלינו עשויים להיות לא נעימים.

אוטובוס יכול לקדם אתכם תחנה או שתיים. יש מספר קוים שמגיעים מהרכבת. קו 74 מתחת לגשר מגיע הכי מהר לרחוב מנחם בגין (תחנה אחת) אבל מגיע פעם בעשרים דקות בערך אז כדאי לבדוק קודם. ניתן לראות את המסלול בגוגל מפות כאן.

המרחב יושב קרוב לבירת הפשע של ישראל. בשעות היום פחות מורגש, בשעות הלילה כדאי להיות זהירים, בעיקר ברחובות שממזרח לרחוב סלומון.  אנחנו לא חווינו בשנים שאנחנו כאן חוויות מאיימות (וגם הרכבים תמיד היו בסדר) אבל כדאי לפקוח עינים.